Menu
Obec Hostie
ObecHostie

Memoriál M.Jurku a M.Olejára 2014 - Výsledková listina

-

VÝSLEDKOVÁ LISTINA

bežeckých pretekov

„Memoriál Michala Jurku a Michala Olejára“

Hostie, 19.1.2014

 

 

MŠ – chlapci MŠ – dievčatá

1. Martin Šlosiar, Hostie                       1. Katarína Miklošová, ŠK ATOM Levice

2. Michal Turčan, Hostie                      2. Timea Pacalajová, Hostie

3. Juraj Ďuriač, Hostie                          3. Theresa De Haas, Hostie

4. Ľuboš Gajdoš, Hostie                       4. Natália Gajdošová, Hostie

5. Ivan Titka, Levice

6. Tim Kopernický, Nová Baňa

7. Rastislav Brezina, Hostie

8. Dávid Ďuriač, Hostie

9. Adam Krčmár, Hostie

10. Jozef Husár, Hostie

 

 

1. a 2. ročník ZŠ – chlapci 1. a 2. ročník ZŠ - dievčatá

1. Adam Štuller, Žitavany                           1. Nina Tomová, ŠK ATOM Levice

2. Omar Gajdoš, Hostie                               2. Lucia Ďuriačová, Hostie

3. Tomáš Laštík, Hostie                               3. Hana Baťová, Žitavany

4. Samuel  Šútor, Hostie                              4. Kristína Šútorová, Hostie

5. Jozef Gajdoš, Hostie                                5. Aneta Sádovská, Hostie

6. Hugo Kováč, Trenčín                               6. Lea Dudášová, Hostie

7. Adam Segíň, Hostie

8. Richard Šútor, Hostie

9. Michal Jánoš, ŠK ATOM Levice

10. Samuel Povoda, Hostie

 

3. a 4. ročník ZŠ – chlapci 3. a 4. ročník ZŠ – dievčatá

1. Lukáš Mašír, Hostie                                 1. Agáta Kováčová, Trenčín

2. Viktor Pupák, Hostie                                2. Mária Bohunická, Hoste

3. Marek Krčmár, Hostie                              3. Alexandra Pacalajová, Hostie

4. Filip Sýkora, Zlaté Moravce                     4. Lucia Krnáčová, Zlaté Moravce

5. Jakub Krnáč, Zlaté Moravce                     5. Liana Horvátová, Hostie

6. Sebastian Kľučiar, Hostie                         6. Petra Pružinská, Hostie

7. Sofia Šlosiarová, Hostie

 

5. a 6. ročník ZŠ – chlapci 5. a 6. ročník ZŠ – dievčatá

1. Tobias Kopernický, Nová Baňa               1. Gréta Kováčová, Trenčín

2. Peter Šútor, Hostie                                  2. Karin Jánošová, ŠK ATOM Levice

3. Samuel Ondriaš, Topoľčianky                 3. Veronika Brezinová, Hostie

4. Patrik Ďuriač, Hostie

 

7., 8. a 9. ročník ZŠ – chlapci 7., 8. a 9. ročník ZŠ -  dievčatá

1. Alex Gajdoš, Hostie                              1. Kristína Borčinová, Klátova Nová Ves

2. Martin Chren, Trnava                           2. Miroslava Zimanová, Veľký Ďur

3. Dušan Turčan, Hostie                           3. Anna Čičová, Nitra

4. Samuel Švec, Hostie                             4. Karolína Chalková, Alekšince

5. Jakub Toma, ŠK ATOM Levice             5. Diana Benková, Hostie

6. Viktória Titková, Levice

 

Dorastenci          dĺžka trate: 4,5  km

1. miesto   Andrej Žemberi, Jedľové  Kostoľany         čas:  16:46

2. miesto   Patrik Borčin, Hostie                                           17:03

3. miesto   Rastislav Borčin, Klátova Nová Ves                    17:11

4. miesto   Marek Števko, CK DYNAMAX Nitra                     17:21

5. miesto   Martin Chren, Trnava                                         19:23

6. miesto   Andrej Páleník, PYXIDA Čierne Kľačany             20:33

7. miesto   Miroslav Bilčík, Handlová                                     22:30

 

Dorastenky     dĺžka trate:  4,5 km

1. miesto    Veronika Zrastáková,  ŠK ŠOG Nitra                 16:52

 

Ženy, rok nar. 1975-1995         dĺžka trate:  4,5 km

1. miesto    Nikoleta Benyó, AC Nové Zámky                       17:41

2. miesto    Soňa Krnáčová, PYXIDA Čierne Kľačany          17:05

3. miesto    Mária Václaviaková, AK Baník Prievidza            18:14

4. miesto    Frederika Majerová, Komárno                           19:20

5. miesto    Katarína Batovská, Tlmače                               19:26

6. miesto    Erika Kopernická, Nová Baňa                            19:37

7. miesto    Erika Ivanová, AC Stavbár Nitra                         19:59

8. miesto    Jana Sýkorová, PYXIDA Čierne Kľačany             21:11

 

 

 

 

 

Ženy, rok nar. 1974 a staršie        dĺžka trate:  4,5 km

1. miesto    Monika Píšová, AK Baník Prievidza                    17:52

2. miesto    Ľubomíra Garayová, TBZ Topoľčany                 19:41

3. miesto    Jana Miklošová, ŠK ATOM Levice                      20:49

4. miesto    Jana Obernauer, Bratislava                                21:30

5. miesto    Miroslava Jánošová, ŠK ATOM Levice               22:00

6. miesto    Zuzana Poštuková, Topoľčianky                        22.:43

7. miesto    Marta Kočiová, Partizánske                                23:23

8. miesto    Emília Badínska, Partizánske                             28:55

 

 

 

 

 

Muži,  rok nar.  1975 – 1995              dĺžka trate: 9 km

1. miesto     Imrich Magyar, LOKO TRANS Slovakia Šurany   čas:  31:06

víťaz a držiteľ PUTOVNÉHO POHÁRA

2. miesto     Michal Kulich, Stavbár Nitra                                          31:50

3. miesto     Roman Šlúch, Banská Štiavnica                                   31:57

4. miesto     Michal Valkovič, BK PYXIDA Čierne Kľačany                32:57

5. miesto     Matej Páleník, BK PYXIDA Čierne Kľačany                   33:56

6. miesto     Peter Vyhnička, Beluša                                                34:52

7. miesto     Martin Pekár, AK Baník Prievidza                                 35:55

8. miesto     Patrik Kočí, Partizánske                                                38:57

9. miesto     Róbert Ambra, Nitra                                                      38:57

10. miesto    Viktor Fúro, AC Nové Zámky                                        39:18

11. miesto    Dominik Šabo, Obyce                                                  40:45

12. miesto    Peter Krajčovič, Zlaté Moravce                                    44:19

13.miesto     Jaroslav Bielik, Topoľčianky                                         44:31

14. miesto    Jozef Mokrý, Hostie                                                       44:48

15. miesto    Martin Pondela, Hostie                                                  44:49

16. miesto    Marian Horvát, Zlaté Moravce                                       46:15

 

Muži  - Veteráni  I, rok nar. 1965-1974,    dĺžka trate:   9 km

1. miesto     Mário Bača,  BK PYXIDA Čierne kľačany                  34:33

2. miesto     Slavomír Jánoš, ŠK ATOM Levice                             35:38

3. miesto     Peter Horňáček, Rybník                                             36:21

4. miesto     Anton Kollár, Hronské Kľačany                                  36:27

5. miesto     Mário Ondriaš, CK Machulince                                   37:06

6. miesto     Jaroslav Baťo, PYXIDA  Čierne Kľačany                     37:22

7. miesto     Anton Kopernický, Nová Baňa                                   38:25

8. miesto     Karel Poštulka, Topoľčianky                                      38:47

9. miesto     Miroslav Bilčík, Handlová                                           40:09

10. miesto   Miroslav Bátovský, Tlmače                                        40:54

11. miesto   Emil Páleník, BK PYXIDA Čierne Kľačany                  41:42

12. miesto   Karol Hudeček, Biatlon Levice                                   42:45

13. miesto   Marian Balko, Slepčany                                             45:05

14. miesto   Jozef Balko, Slepčany                                               45:05

15. miesto   Martin Kováč, Trenčín                                               49:58

 

Muži  - Veteráni  II,  rok nar. 1955 – 1964,      dĺžka trate:   9 km

1. miesto      Ondrej Hanzlík, AK Baník Prievidza                           35:19

2. miesto      Daniel Matis, PYXIDA Čierne Kľačany                       38:29

3. miesto      Peter Urbanovič, Zlaté Moravce                                39:07

4. miesto      Kamil Garay, Topoľčany                                            40:21

5. miesto      Ivan Haspra, Zlaté Moravce                                      41:09

6. miesto      Cyril Bohunický, BK Malženice                                  43:50

 

 

Muži  - Veteráni  III,  rok nar. 1954 a starší,      dĺžka trate:   9 km

1. miesto      Ing. Ján Pobuda, Veľké Vozokany                              36:33

2. miesto      Peter Fašung, Prievidza                                             36:39

3. miesto      Ladislav Urbanovič, BK PYXIDA  Čierne Kľačany        39:29

4. miesto      Milan Samec,  Partizánske                                          40:19

5. miesto      Jozef Gunda, Kanianka                                                42:24

6. miesto      Miroslav Jura, Levice                                                   43:10

7. miesto      Pavol Kincel, Turany                                                   44:19

8. miesto      Emil Páleník, BK PYXIDA Čierne Kľačany                    51:01

9. miesto      Michal Okosy, BLK Mochovce                                      62:49

 

 

 

B L A H O Ž E L Á M E      !

 

 

 

Pretekov sa zúčastnilo 131 pretekárov.

Dátum vloženia: 22. 1. 2014 0:00
Dátum poslednej aktualizácie: 22. 1. 2014 0:00

Obec

Aktuálne počasie

dnes, utorok 16. 7. 2024
slabý dážď 32 °C 21 °C
streda 17. 7. slabý dážď 32/18 °C
štvrtok 18. 7. slabý dážď 31/17 °C
piatok 19. 7. slabý dážď 29/18 °C

Kalendár

Po Ut St Št Pia So Ne
1 2 3 4 5 6 7
1
8 9 10 11 12 13
1
14
15 16 17 18 19 20 21
22 23 24 25 26 27
1
28
29 30 31 1 2 3 4

Mobilná aplikácia

Sledujte informácie z nášho webu v mobilnej aplikácii - V OBRAZE.

Fotogaléria

Náhodná fotogaléria

Návštevnosť

Návštevnosť:

ONLINE:3
DNES:283
TÝŽDEŇ:694
CELKOM:1309241